pl
plende

czytaj więcej

Pol and Rock - Czaplinek 3-5.08.2023 kolejne nazwy na Festiwalu

2023-02-15

 

Organizatorzy festiwalu Pol'and'Rock podają kolejne nazwy artystów, którzy wystąpią na drugiej już imprezie w Czaplinku w bieżącym roku.

Na imprezie zagra zespół Napalm Death, który jest powszechnie uważany za prekursora gatunku grindcore przez wkomponowanie w swoich utworach elementów crust punka i death metalu. Temat jest dla mnie nowy, ale ciężar muzyki będzie na pewno ciężki i nie każdy będzie mógł go dźwignąć.

Dla ludzi o łagodniejszych preferencjach muzycznych, dla stworzenia odpowiedniego balansu, na fesiwalu w 2023 wystąpi również Brodka, która oprócz tego, że jest ekperymentatorką różnych rodzajów muzyki, ale również uniwersalną artystką, która dodatkowo komponuje, jest autorka tekstów, reżyserką klipów, producentką i artystką konceptualną (cokolwiek to znaczy...)

Materiał piosenkarki składa się z art popu, electropopu, folktroniki, dance-popu, dance-punku, indie popu, popu psychodelicznego, indie rocka, rocka alternatywnego, a dodatkowo inspirowany jest wieloma innymi nurtami. Artystyczny eklektyzm Brodki widać także w jej teledyskach i elementach scenografii.

Ostatnia "Sadza" jest całkiem niezła, polecam...